Ühelt poolt tuleb personalijuhil toetada ettevõtte juhtkonda eesmärkide saavutamisel ja esindada omanike huve, kuid samaaegselt olla ka eestvedajaks motiveeriva töökeskkonna loomisel töötajatele. Need huvid ei pruugi alati ühtida. Olles võrdväärseks strateegiliseks partneriks tippjuhtkonnale tuleb tal sageli lahendada erinevate juhtide ja töötajatega seotud keerukaid olukordi. Rolli olemus võib olla sageli vastuoluline, sest inimeste juhtimises üheseid vastuseid ja lahendusi ei ole ning just personalijuht on sageli see, kelle otsa vaadatakse keerukates juhtimisolukordades, raskete muudatuste elluviimisel. Kas ja kuidas saab personalijuhitööd teha kõigi huve esindades jätkuva sisemise põlemisega?
Personalijuhi sütitav eestvedamine ja enesekindel valdkonna juhtimine mõjutab tugeva organisatsioonikultuuri ja püsiva tööheaolu hoidmist. Püsivalt häid tulemusi võimalik saavutada üksnes läbi tugeva sisemise partnerluse ja koostöö. Tugev meeskond, hea koostöö, kõrge eneseusaldus, veenev enesekehtestamine ja head suhtlemisoskused on aluseks personalijuhi rolli strateegiliseks elluviimiseks – et kõigi vajadused ja huvid oleks kaetud ning personalijuht ka ise tasakaalus.
Aastal 2021 tunnustati Ülle Pindi tööd Swedbankis Aasta juhi ja Eesti Personalijuhtimise Ühingu PARE Mõjukaima personalijuhi tiitliga.
Koolituse eesmärgid:
Koolitusele on oodatud personalijuhid ja personalivaldkonna eest vastutajad nii väikestest, keskmise suurusega kui ka suurtest ettevõtetest ja organisatsioonidest. Tänu Ülle Pindi mitmekesisele kogemusele sobib see koolitus hästi neile, kes rahvusvaheliste kontsernide Eesti harudes vastutavad personalivaldkonna eest.
Koolitus sobib sulle juhul, kui vastad jaatavalt vähemalt ühele järgnevale küsimusele.
Koolituse tulemusena osaleja:
Koolitusel hinnatakse õpiväljundite saavutamist
Koolituse läbinutele väljastatakse tunnistus. Tunnistuse väljastamise eelduseks on terves mahus koolitusel aktiivne osalemine.
Koolitusel põimib Ülle Pind erialase vajaliku teooria ja erinevad praktikad koolitaja enda kogemussalvest ja koolitusel osalejate näidetest. Koolituse käigus toimuvad arutelud erinevates ettevõtetes kasutatavate praktikate kohta, mis aitavad laiendada koolitaja poolt antavate teadmiste- kogemuste pagasit.
Iga koolitusploki lõpus toimub lühike kokkuvõte räägitust ja praktilised harjutused suures grupis, väiksemates rühmades või individuaalsel tasandil. Iga 1,5 h koolitusplokk jaotub ca 50 minutit aktiivõpet ja 40 minutit arutelu ja individuaalset tööd. Loengu ajal kaasatakse koolitusgruppi jooksvalt arvamuse, näidete ja kogemuste jagamiseks.
Koolituse jooksul lahendatakse ühe läbiva juhtimiskaasusena ühe ettevõtte näitel erinevaid võimalikke praktikaid, mis võimaldab hinnata personalijuhi rolli kõrvaltvaates ja tema võimalikke tegevusi ning nende edukust.
Juhtumianalüüsil kasutame väga klassikaliste võimaluste ja väljakutsetega organisatsiooninäidet, kus personalijuhil on väljakutsed enda kehtestamisega. Sellist juhtumianalüüsi ühiselt tehes peaksid kõik praktikud leidma seoseid oma tegelikkusega ning leidma võimalikke lahenduskäike, mida oma töös hiljem ellu viia.
Maht: 8 akadeemilist tundi
Kuula ka raadiosaadet:
Kasutatavad meetodid:
Kasutatavad meetodid:
Kasutatavad meetodid:
Arutelud väikestes rühmades ja grupis: Personalijuhtimise alase kaasuse analüüs jätkub.
Kasutatavad meetodid: 1) Individuaalne töö: isikliku tasakaalu analüüs ja tegevused personalitöö alase professionaalsuse jätkuvaks arendamiseks.
Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne igat koolituspäeva saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.
Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni.
Kui te ei saa mingil põhjusel koolitusel osaleda, palun andke sellest teada e-posti aadressil [email protected]. Kui teatate mitteosalemisest vähemalt 10 tööpäeva ette, lepime Teiega kokku uue aja või tagastame 100% koolituse maksumusest. Tagastame koolituse osalustasu täismahus juhul, kui pole tehtud koolituse korraldamisega seotud kulutusi (ostetud õppematerjale jms).
Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne koolitust, kuulub tasumisele 50% arvest.
Hilisemal teavitamisel, koolitusele mitteilmumisel, sellest mitteteatamisel või koolituse poolelijätmisel õppetasu ei tagastata.