Koolituse eesmärk on anda palju praktilisi nõuandeid ja nippe, kuidas üritusi korraldada, mida sündmuse läbiviimisel meeles pidada, kuidas valida koostööpartnereid, kust leida ideid ja kuidas hoida kokku enda aega – seda kõike võimalikult produktiivses võtmes.
Koolitajatena jagavad oma kogemusi Taavi Puuorg ja Meeri Lille-Rätsep Eesti ürituste korraldamise lipulaevalt Frank Events. Nemad teavad, kui pikk ja keeruline protsess on ürituste korraldamine, aga ka seda, kuidas hea organiseerimisega on võimalik hoida kokku enda aega, ennetada riske ning hoida ürituse eelarvet.
Koolitusel osalejad saavad kaasa väga praktilise kontrollnimekirja, mida edaspidi ürituste korraldamisel kasutada, olgu need suve- või talvepäevad, kliendiüritused, koostööpartneritele suunatud sündmused, seminarid, töötajate tunnustamine või meeskonnaüritused. Ülevaatlikult räägitakse ka sellest, mida veebi- ja hübriidsündmuste puhul silmas pidada.
Vastuse saavad näiteks küsimused:
Sihtgrupp: ettevõtete esindajad, kes on ürituste korraldamisega seotud kas kaudsel või otsesel viisil. Koolitus sobib nii alustavale kui ka juba edasijõudnud korraldajale. Samuti on koolitus kasulik ettevõtte juhtidele, et saada uusi ideid oma tööandja brändi tugevdamiseks läbi firmaürituste ja läbimõeldud kommunikatsiooni.
Koolituse tulemusena osaleja:
Metoodika:
Koolitus on interaktiivne ja töötoa vormis, kus arutatakse erinevaid reaalelust pärit situatsioone, tehakse grupitöid ning kasutatakse videomaterjali. Päeva lõpetab praktiline ülesanne, kus osalejatele antakse neli erinevat reaalelulist situatsioonikirjeldust, mille nad lahendavad omapoolse ettepanekuga.
Enne koolitust palume osalejatel kirjeldada oma peamist probleemi või esitada küsimusi, et päeva sisu saaks kujundada vastavalt nende vajadustele ning kõik olulised küsimused leiaksid vastused.
Maht: 8 akadeemilist tundi
Loe 4 soovitust, kuidas B kategooria eelarvega korraldada A kategooria üritusi
Koolitust viivad läbi Taavi Puuorg ja Meeri Lille-Rätsep Eesti ürituste korraldamise lipulaevalt Frank Events.
Taavi Puuorg on lõpetanud Tallinna Ülikooli rekreatsioonikorralduse eriala bakalaureuse- ja magistriõppes. Taavi on Frank Eventsi üks asutajatest ning aktiivselt tegutsenud õhtujuhi ja projektijuhina alates 2006. aastast. Taavi kliendibaas on aastatega jõudsalt kasvanud, võimaldades tal ellu viia säravaid ideid nii väiksemate koosviibimiste kui ka mitmesaja osalejaga sündmuste korraldamisel. Ta on läbi viinud sadu pulmi ja muid üritusi, sealhulgas kommenteerinud spordisündmusi, juhtinud moeshowsid ja korraldanud kontserte, omades seega ulatusliku kogemuse nii eestvedaja kui ka korraldajana. Lisaks pakub ta heli-, valguse- ja videolahenduste produktsiooni teenust ja korraldamist nii Eestis kui väljaspool.
Taavi eesmärgiks on leida igal üritusel see õige ja mõnus atmosfäär, mis pakub sündmuse läbiviijale vajaliku meelerahu. Lõbus ja mõõdukalt hoogne sündmus on olnud aastaid tema motoks ja lähtepunktiks.
Meeri Lille-Rätsep on Tallinna Ülikoolis õppinud noorsootööd ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ja Estonian Business Schooli ühendatud magistriõppes kultuurikorraldust.
Meeri on korraldanud MTÜ EstYES ridades rahvusvahelisi ja maailmahariduslikke kultuuriõhtuid ning vabatahtliku meeskonnaliikmena Edu Akadeemia koolitusi ja seminare nii Eestis kui välismaal. Alates 2016. aastast on Meeri projektijuhina Frank Eventsi meeskonna liige ning edukalt juhtinud nii väiksemaid (ca 15 osalejat) kui ka suuremaid sündmusi (ca 10 000 osalejaga).
Tagasiside koolitusele:
✔️ "Teoreetiline pool on mulle suureks abiks edaspidises töös."
✔️ "Koolituse ruumi valgustus on meeldiv, muusika sisseelamiseks tore. Kogemuse jagamine oli tore, ideede genereerimine, leidmine. 5+"
✔️ "Meeldis avatud mõtteviis, soovitus käia ise ringi erinevatel sündmustel, restoranides, loodusradadel."
✔️ "Toredad, lõbusad, energilised, palju kogemust ja näiteid."
Kasutatavad meetodid: interaktiivne õpe (video- ja pildimaterjal ürituste eritüüpide tutvustamiseks)
Kasutatavad meetodid: grupitöö, situatsioonõpe ja kogemusest lähtuvad reaalelulised näited
Kasutatavad meetodid: avatud arutelud ja kogemusest lähtuvad näited
Kasutatavad meetodid: praktiline harjutus, iseseisevtöö ja olukorra lahendamine, avatud arutelu
Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta. Enne koolituse toimumist saadame Teile e-kirjaga meeldetuletuse osalemise infoga. Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni.
Koolituse läbinutele väljastatakse tunnistus. Tunnistuse väljastamise eelduseks on terves mahus koolitusel osalemine ja õpiväljundite saavutamine. Õpiväljundite saavutamist hinnatakse arutelude, grupitööde ning iseseisvate harjutuste käigus. Osalejale, kes õpiväljundeid saavutanud ei ole, väljastatakse soovi korral koolitusel osalemise kohta tõend.
Koolitus toimub hästi valgustatud ning metoodikat toetavas ruumis. Ratastooliga ligipääs on tagatud.
Kui te ei saa mingil põhjusel koolitusel osaleda, palun andke sellest teada e-posti aadressil [email protected]. Kui teatate mitteosalemisest vähemalt 10 tööpäeva ette, lepime Teiega kokku uue aja või tagastame 100% koolituse maksumusest. Tagastame koolituse osalustasu täismahus juhul, kui pole tehtud koolituse korraldamisega seotud kulutusi (ostetud õppematerjale jms).
Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne koolitust, kuulub tasumisele 50% arvest.
Hilisemal teavitamisel, koolitusele mitteilmumisel, sellest mitteteatamisel või koolituse poolelijätmisel õppetasu ei tagastata.