Jakob Saks

Jakob Saks

Koolitaja Jakob Saks on ettevõtja ja eksportöör, kes on üle 20 aasta olnud seotud rahvusvaheliste läbirääkimistega.

Ta on töötanud Taani Saatkonnas majandusnõunikuna, aidates Taani ettevõtetel pidada koostööläbirääkimisi Eestis; Taani Kesk- ja Väikeettevõtete Assotsiatsiooni juures töötades konsulteeris Taani ettevõtete sisenemist lähiturgudele.

Jakob on omandanud magistrikraadi Copenhagen Business School’is ning täiendanud ennast Venetsueelas. Ta on pidanud läbirääkimisi nii Araabia maades, Aasias kui ka Ladina-Ameerikas. On töötanud viis aastat Hispaanias, kus juhtis eksporti ligi 80-sse eri riiki, samuti seisis Eesti ettevõtete eest Hispaania turul. 2005 alustas Jakob Saks ettevõtlusega. Praegu on tema peamine fookus innovaatilisi motospordi tooteid eksportiv Rabaconda, mis tegutseb maailmaturul.

Jakobi unikaalne eelis on praktika ja teooria läbipõimumine. Tema suur kirg on läbirääkimistehnikad, mida ettevõtjana kasutab igapäevaselt, arendades edasi ja saades oma tegevusele vahetut tagasisidet. Tegemist on pikaaegsete kogemustega praktikuga läbirääkimiste valdkonnas.

Just igapäevaste õppetundide baasilt ongi Jakob kokku pannud selle koolituse, kus on teooriat nii vähe kui võimalik ja nii palju kui vaja. Põhirõhk on nii osalejate kui koolitaja praktilistel kogemustel. Jakob Saks on teinud läbirääkimiskoolitusi juba aastaid Äripäeva Akadeemiaga nii avatud koolituste raames kui ka sisekoolitustena (klientideks nt Eesti Kaitsevägi, Selver, Tele2, Porto Franco, Rail Baltica, Valio Eesti, Coop, Antalis, Tehnopol, Äripäev, Farmi Piimatööstus, jpt).

Eelolevad koolitused