Tööstress ja läbipõlemine on laialdaselt levinud probleem. Erinevate uuringute andmetel kogeb kuni kolmandik Eesti töötajatest tööga rahulolematust või lausa tööstressis. Ülekoormuse ja läbipõlemise riski aduvad paljud nii noorte kui ka täiskasvanute seas. See tõstatab nii kolleegi kui ka juhina küsimuse, et kuidas ennast hoida ja kuidas teisi toetada? Paraku on stressi ja läbipõlemise tulemuseks halvenev tervis, keerulised suhted ja vähene tõhusus.
Koolituse eesmärk on tõsta osalejate teadlikkust tööstressi ja läbipõlemise olemusest ning õpetada erinevaid stressi ohjamise võtteid.
Koolitusele on oodatud kõik, kes tunnevad, et nad on tööstressi ja/või läbipõlemisega kimpus.
Juhid, kes peavad hoolitsema oma üksuse või ettevõtte töökliima ja töötjate vaimse tervise eest. Samuti on oodatud kõik psühholoogiahuvilised, keda see teema kõnetab.
Koolitus sobib Sulle juhul, kui vastad jaatavalt vähemalt ühele järgnevale küsimusele:
Koolituse tulemusena osaleja:
Koolituse põhimeetodiks on avatud arutelu, mis võimaldab õppida teiste kogemustest. Lühiloengute abil annab koolitaja ülevaate asjakohastest psühholoogilistest teadmistest. Lugude analüüsi kaudu õpitakse lahendama praktilisi probleeme. Harjutuste abil hinnatakse enda läbipõlemise ja tööstressi taset.
Koolitus toimub avatud ja toetavas keskkonnas. Üheks tööpõhimõtteks on konfidentsiaalsus, mis tähendab, et kõik isiklik jääb koolitusruumi. Osalejad saavad koolituselt kaasa praktilise jaotusmaterjali, mida on võimalik hiljem stressiolukordades kasutada.
Koolituse läbinutele väljastatakse tunnistus. Tunnistuse väljastamise eelduseks on terves mahus koolitusel osalemine ja õpiväljundite saavutamine. Õpiväljundite saavutamist hinnatakse arutelude, grupitööde ning praktilise harjutuste käigus. Osalejale, kes õpiväljundeid saavutanud ei ole, väljastatakse soovi korral koolitusel osalemise kohta tõend. Kontaktõpe toimub hästi valgustatud, hubases, piisava suurusega ruumis, mille laudade ja toolide asetust on võimalik vastavalt vajadusele muuta. Ratastooliga ligipääs on tagatud. Koolitus toimub eesti keeles.
Maht: 8 akadeemilist tundi.
Koolitusgrupi suurus on maksimaalselt 15 osalejat
Äripäeva Akadeemia on Eesti Töötukassa koolituskaardi partner.
Koolitus toimub Äripäeva Akadeemias, aadressil Vana-Lõuna 39/1, Tallinn.
Kasutatavad meetodid: avatud arutelu, lühiloeng
Kasutatavad meetodid: avatud arutelu, lühiloeng, harjutused.
Kasutatavad meetodid: avatud arutelu, juhtumianalüüs, lühiloeng.
Kasutatavad meetodid: kogemuslugude analüüs, lühiloeng, avatud arutelu.
Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne igat koolituspäeva saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.
Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni.
Äripäeva Akadeemia on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 667 0439 või [email protected].
Kui te ei saa mingil põhjusel koolitusel osaleda, palun andke sellest teada e-posti aadressil [email protected]. Kui teatate mitteosalemisest vähemalt 7 kalendripäeva ette, lepime Teiega kokku uue aja või tagastame 100% koolituse maksumusest. Tagastame koolituse osalustasu täismahus juhul, kui pole tehtud koolituse korraldamisega seotud kulutusi (ostetud õppematerjale jms). Koolitusele mitteilmumisel, sellest mitteteatamisel või koolituse poolelijätmisel õppetasu ei tagastata.