Inga Stelmak

Inga Stelmak

Inga Stelmak on suurte kogemustega finantsist, koolitaja ja ettevõtja. Töötanud finantsjuhina mitmetes rahvusvahelistes organisatsioonides (Sportland International Group AS, Six Apples Finance OÜ jt). Ta on olnud Tallinna Tehnikakõrgkoolis õppejõud 2014 – 2022.

Tugevaim omadus koolitajana on oskus keerulisi asja arusaadavalt ja kaasa haaravalt edasi anda. Inga koolitused on väga praktilised. Ta on kirjutanud raamatu „Juhi ja ettevõtja raharaamat. Ettevõtte finantsidest lihtsalt ja selgelt“. Olles ka ise ettevõtja teab ta , kui oluline on finantsteadlikkus eduka ja konkurentsivõimelise ettevõtte loomisel ja arendamisel. Finantsid pole midagi eraldiseisvat ega keerulist, vaid lihtne tööriist ettevõtte tulemuslikuks juhtimiseks.

Inga on ka Eesti Ettevõtlike Naiste assotsiatsiooni liige.

Eelolevad koolitused

https://static-img.aripaev.ee/ecom/752f0657-8f51-4d4f-b393-bfb2b4a5c5ae?fit=inside&width=554&height=240&quality=84&format=webp&withoutEnlargement=true
25.09.2024 – 16.01.2025
Märt Murd, Inga Stelmak, Kuldar Ojang
3 koolitajat
Finantsjuhtimise arenguprogrammVaata

Programm koosneb 8 koolituspäevast Koolitusprogrammi eesmärk on pakkuda ambitsioonikale ja kogenud arvestusvaldkonna töötajale (raamatupidajad, audiitorid, siseaudiitorid jne) võimalus teha oma tööelus järgmine suur samm ja liikuda finantsjuhi positsioonile. Programm pakub osalejale selle eesmärgi elluviimiseks kõige ajakohasemaid teadmisi finantsplaneerimistest, rahakäibe planeerimisest, finantsanalüüsist, aga ka investeeringutest ja riskijuhtimisest.Digimaailma kiired arengud on muutmas ka raamatupidajate rolli ja ootusi neile. Üha enam on oluline, et raamatupidaja oleks muu hulgas ka nõustaja ning sisuline partner ettevõtte juhile, kes oskab anda nõu nii maksuküsimustes kui ka äriotsustes laiemalt. Audiitoritel ja siseaudiitoritel on aga olemas vajalikud teadmised ning ettevalmistus, mis võimaldavad edasiarengut finantsjuhtimise maailma. Neid võimalusi ja eeliseid on hea oma karjääri arenguks märgata ja ära kasutada.