Koolitus toimub vastavalt valitsuse poolt kehtestatud nõuetele – auditooriumis, kus on kasutusel kõik ohutust tagavad meetmed ja/või veebis Zoom keskkonnas. Veebis osalejatele saadetakse enne koolitust link ja ligipääsuinfo.
Sellel koolitusel õpitakse tundma läbirääkimisproffide kasutatavaid peenemaid tehnikaid: pantvangiläbirääkimiste metoodikad, kuidas “EI" abil saavutada „JAH“, kuidas panna partnerit mõtlema lahenduse visioonile, kuidas luua suhe, koguda infot partneri mõttemaailma kohta ning mõjutada ja suunata teda vajalikus suunas. Koolitus sobib Sulle, kui läbirääkimiste alustõed on omandatud ja olemas juba arvestatav läbirääkimiste kogemus.
Erinevaid läbirääkimise olukordi tuleb ette igapäevaselt. Kes on osalenud Jakob Saksa „Läbirääkimiste praktikumis“, teavad, kuidas sellisteks olukordadeks valmistuda ning kuidas juhtida protsessi endale soovitud suunas. Aga isegi edukatel läbirääkijatel tuleb aeg-ajalt ette olukordi, milles nad takerduvad ja mis ebaõnnestuvad. See on "Läbirääkimiste praktikumi" jätkukoolitus, kus käsitletakse neid olukordi, kus vestluspartnerit ei huvita Sinu põhjalikud argumendid või tal on juba eelnevalt kujunenud vastuseis selles teemas.
Koolituse eesmärk on anda osalejatele teadmised metoodikast, mis aitab saavutada läbirääkimistel suurepäraseid tulemusi ilma argumentide sõjata ning kombata võimaliku kokkuleppe piire. Metoodika sisuks on vestluspartneri mõjutamine alateadvuse tasandil tema mõttemaailma mõistmise kaudu.
Koolitusele on oodatud
Koolitus sobib Sulle juhul, kui vastad jaatavalt vähemalt ühele järgnevale küsimusele:
Koolituse tulemusena osaleja:
Koolitus toimub loeng-seminari vormis. Teretulnud on arutelud osalejate tõstatatud teemadel. Tunnistuse väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine terves mahus.
Maht: 8 akadeemilist tundi