Tõnu Lehtsaar

Tõnu Lehtsaar

Äripäeva Akadeemia koostööpartner, koolitaja PhD Tõnu Lehtsaar, on religiooni- ja suhtlemispsühholoog. Tõnu on koolitusturul tegutsenud juba pea 25 aastat. Hetkel töötab Tõnu Lehtsaar Tartu Ülikoolis religioonipsühholoogia professorina. Koolitusteemadeks on avalik esinemine, konfliktide lahendamine, otsuste vastuvõtmine ja suhtlemisoskuse alused. Ta on kirjutanud suhtlemisalaseid raamatuid ja õppematerjale. Tema sulest ilmus 2008/2015 aastal raamat „Suhtlemiskonflikti psühholoogia“. Tõnu Lehtsaare koolitusi iseloomustavad osalejate hinnangute põhjal hea kontakt kuulajatega, toetav õhkkond ja informatiivne sisu. Balti Juhtimiskonverents OÜ küsitluse põhjal parim koolitaja 2011 aastal.

Eelolevad koolitused

https://static-img.aripaev.ee/ecom/803a1f06-a164-4e37-89e1-991edd7a64c7?fit=inside&width=554&height=240&quality=84&format=webp&withoutEnlargement=true
17.01 – 06.03.2024
Raimo Ülavere, Tõnu Lehtsaar, Ave Eero
3 koolitajat
Mentaalse tugevuse praktikumVaataKuidas olla perfektse asemel piisavalt hea ja järjekindel?

Kasvanud ootused, ootamatud muutused, võimaluste paljusus on loomas meile kõigile töö ja elu keskkonda, mis paneb meie pea proovile. Me peame tegema harjumatult palju otsuseid, hoidma tähelepanu all erakordselt palju erinevaid teemasid ja kõige selle juures leidma veel aega ning energiat enda vajadustega toimetulekuks. Pole märke, et see siia-sinna kiskuv elurütm ja keskkond muutub paremaks - pigem vastupidi.   Pingeid on peamiselt tekitamas kaks faktorit: ajakriitilisus ning teiste ootused meile.  Selleks et säilitada ja ehk ka kasvatada n.ö tervet mõistust - saab tugineda aju võimekusele kohaneda, võimekusele kasvatada oma psühholoogilist paindlikkust. Praktikas tähendab see õpitavat kogumit uskumustest, harjumustest, käitumistest, kõik selleks, et saaksime teha tööl ja kodus paremaid otsuseid ning pidada nõtkemalt vastu elu pakutavatele ootamatustele.   Koolituse eesmärk on luua osalejatele toetav keskkond ja anda vahendid selleks, et samm-sammult muuta oma tänaseid harjumusi ja mõttemustreid ning muutuda mentaalselt tugevamaks.