Tiina Saar-Veelmaa

Tiina Saar-Veelmaa

Tööõnne uurija, koolitaja ja konsultant

Tiina Saar-Veelmaa on psühholoog, koolitaja, konsultant ja nõustaja, kelle peamisteks uurimisteemadeks on tööõnn, tasakaalus elu ja terviklik töökultuur.

Aastatel 2011-2017 tegutses Tiina tarkvaraarendusettevõtte AS Proekspert tööõnnespetsialistina ja disainis omanäolise personalifilosoofia, millega võitis 2017. aastal Euroopa äriauhindade konkursil (European Excellence Awards in Human Resources) I koha, edestades sellega Coca-Cola European Partners Germanyit, Deutsche Telekomi ja Henkelit. .

Tiina on Happy Workplace-i üks asutajatest ja loonud uue ajastu juhtimise tarkvarasid, nagu HappyMe.ee, Healthyme.ee jm. Ta on Sotsiaalministeeriumi kureeritava programmi Peresõbraliku tööandja märgis üks loojatest ja organisatsioonide assessor ja konsultant. Tiina on kirjutanud kuus raamatut, millest viimane on “Tööga õnnelikuks”.

Tiina osaleb mitmetes projektides, et muuta Eesti õnneliku töötamise maaks. Alates 2001. aastast on ta proovinud jälile jõuda tööõnne valemile - inimeste tööalase pühendumise ja organisatsioonide kasvu seoste uurimisele. Tiina on tänaseks innustanud sadu Eesti organisatsioone, tuhandeid töötajaid ja tööotsijaid.

Eelolevad koolitused

https://static-img.aripaev.ee/ecom/ec25f08f-efc6-49bf-a935-e04cd8d3f0ca?fit=inside&width=554&height=240&quality=84&format=webp&withoutEnlargement=true
11.01.2023
Tiina Saar-Veelmaa
Kuidas saada atraktiivseks tööandjaksVaataOrganisatsioonikultuur, mis muudab töötajad õnnelikuks ja produktiivseks

Põhjuseid muutuste otsimiseks töökultuuris võib olla mitmeid: Töötajate rahulolu on madal ja seetõttu kannatavad ka töötulemused; Kaadrivoolavus on suur; Õigete töötajate leidmine on muutunud keeruliseks või võimatuks; Ettevõtte kiire kasv tingib vajaduse uute töötajate värbamise ja olemasolevate motiveerimise järgi; Tunnetad juhina, et inimesed teevad tööd kohustusest, mitte sisemisest soovist; Näed märke töötajate läbipõlemisest ja ülekoormusest; Tahad muuta oma ettevõtte mainet ja töötajate heaolu.