Signe Kiisk

Signe Kiisk

Koolitaja, juhtimiskonsultant ja ettevõtja

Signe Kiisk on üks Aeternum Koolitus ja Konsultatsioonid loojatest ning juhib pereärina ka toitlustusettevõtet. Lisaks õpetab Signe gümnaasiumis psühholoogiat ja ettevõtlust, et inspireerida noori olema julgemad, ettevõtlikumad ja vabamad oma valikutes ning teadlikumad iseendast.Signe on hariduselt psühholoog. Samuti on ta tudeerinud ärijuhtimist. Signe on läbinud NLP (neurolingvistiline programmeerimine) Master Practitioneri väljaõppe ja sisekoolitaja- konsultandi arengukursuse. Signe on aastate jooksul ennast pidevalt täiendanud erinevatel koolitustel ja seminaridel. Koolitaja-konsultandina tegutseb ta alates 2006. aastast.

Hetkel õpib ta International Supervision and Coaching Institutes juhtimise suunal pikaaegses väljaõppes coachiks ja superviisoriks.

Signe töötas aastaid rahvusvahelises suurettevõttes Olympic Entertainment Group, kus kasvas teenindajast korporatsiooni peatreeneriks läbides aastate jooksul erinevaid juhtimistasandeid. Lisaks on Signel mahukas kogemus konverentside korraldamisel ja juhtimisel.

Signe jaoks on koolitamisel oluline paindlik, personaalne ja terviklik lähenemine. Koolitajana peab ta oluliseks empaatiavõimet, õppija mõistmist ja samas oskust tulla toime erinevate vastuargumentidega. See loob aluse usalduslikuks suhteks koolitaja ja koolitatavate vahel ning annab võimaluse avatud diskussioonideks, mis omakorda aitab õpitut paremini kinnistada.

Kolleegid ja sõbrad iseloomustavad teda kui ehtsat ellujääjat, kes kohaneb märkimisväärselt hästi, oskab strateegiliselt mõelda ning kiiresti reageerida vastavalt olukorrale.