Mihkel Reinsalu

Mihkel Reinsalu

Koolitaja Mihkel Reinsalu on aktiivselt tegutsenud koolitajana alates 2003. aastast. Ta on töötanud tippjuhina, reklaamidirektorina, müügijuhina ja müügiinimesena Eesti Päevalehes, Äripäevas ja Raadio2-s. Mihkel on olnud Eesti Päevalehe vastutav väljaandja ja peadirektor ning Artist Siseraadiod OÜ tegevjuht, juhtinud Äripäeva Akadeemiat. Mihkel on läbinud erinevaid täiendkoolitusi ja juhtimistreeninguid nii Eestis kui ka välismaal. Ta omab Rootsi Moreno Instituudi grupiteraapia sertifikaati Director of Psychodrama, Certified Practitioner.

Mihkel on lõpetanud Tartu Ülikooli ning omandanud korvpallitreeneri kutse. Mihkel on olnud Eesti rahvusnaiskonna peatreener. Tal on lõpetanud Drakadeemia näitekirjanike baaskursuse ning läbinud Reeda Toosti käe all kaheaastase näitleja koolituse. Mihkel on Diamond Power Index® ja Power Intelligence® sertifitseeritud coach.

Mihkel on koolitus- ja konsultatsioonifirma Teadmiste Instituut OÜ rajaja, omanik ja juht ning Lastele MTÜ omanik ja juhatuse liige.

Alates aprillist 2016 on Mihkel Coop Eesti juhtide arengu- ja järelkasvuprogrammi koolitaja.