Kuldar Ojang

Kuldar Ojang

Kuldar Ojang on saanud magistrikraadi TTÜ Majandusteaduskonnast ning töötanud panganduses alates 1994 aastast, siseauditi töökogemus 15+ aastat Hansapangas/Swedbankis, riskijuhtimise ning toimepidevuse juhtimise kogemus 7 aastat SEB Pangast.

Muuhulgas on ta olnud auditikomitee liige Eesti Raudtee AS-is, Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA-s ning TREV/2 grupis ja viinud läbi siseauditi ja riskijuhtimise teemalisi loenguid Eesti Siseaudiitorite Ühingu liikmetele, mitmetele avaliku – ja erasektori organisatsioonidele ning Audentese ja Tallinna Tehnikaülikooli tudengitele.
Erialased sertifikaadid : CIA (Certified Internal Auditor), CCSA (Certification on Control Self Assessment).

Eesti Siseaudiitorite Ühingu ja IIA – Institute of Internal Auditors liige alates 2000.aastast.

Eelolevad koolitused

https://static-img.aripaev.ee/ecom/752f0657-8f51-4d4f-b393-bfb2b4a5c5ae?fit=inside&width=554&height=240&quality=84&format=webp&withoutEnlargement=true
25.09.2024 – 16.01.2025
Märt Murd, Inga Stelmak, Kuldar Ojang
3 koolitajat
Finantsjuhtimise arenguprogrammVaata

Programm koosneb 8 koolituspäevast Koolitusprogrammi eesmärk on pakkuda ambitsioonikale ja kogenud arvestusvaldkonna töötajale (raamatupidajad, audiitorid, siseaudiitorid jne) võimalus teha oma tööelus järgmine suur samm ja liikuda finantsjuhi positsioonile. Programm pakub osalejale selle eesmärgi elluviimiseks kõige ajakohasemaid teadmisi finantsplaneerimistest, rahakäibe planeerimisest, finantsanalüüsist, aga ka investeeringutest ja riskijuhtimisest.Digimaailma kiired arengud on muutmas ka raamatupidajate rolli ja ootusi neile. Üha enam on oluline, et raamatupidaja oleks muu hulgas ka nõustaja ning sisuline partner ettevõtte juhile, kes oskab anda nõu nii maksuküsimustes kui ka äriotsustes laiemalt. Audiitoritel ja siseaudiitoritel on aga olemas vajalikud teadmised ning ettevalmistus, mis võimaldavad edasiarengut finantsjuhtimise maailma. Neid võimalusi ja eeliseid on hea oma karjääri arenguks märgata ja ära kasutada.