Kristjan Rotenberg

Kristjan Rotenberg

Kristjan Rotenberg on töötanud erinevates rollides Stoneridge’s, Maratis ja Elcoteq’is. Kuni 2019. a sügiseni juhtis ta Harju Elekter Elektotehnikas tehasejuhina 200-liikmelist meeskonda. Praegu on Kristjan konsultant ja koolitaja.

Kristjan väärtustab kõrgelt pidevat enesearendamist, avatud hoiakut uutele ideedele ja julgust neid ideid järele proovida. Seetõttu on ka tema koolitused täis arutamisi, katsetamisi, kogemisi ning on väga interaktiivsed. Ta usub, et tõeline õppimine toimub läbi uute teadmiste integreerimise igapäevaellu. Koolitaja saab selles protsessi olla eelkõige inspireerijaks ja suunanäitajaks uudishimulikule edasipürgijale.

Koolitajana eristab Kristjanit eelkõige tugev isiklik kogemus vaimse vastupidavuse teemadega, järjepidev igapäevane tehnikate praktiseerimine ja sellega seotud positiivsed tulemused. Ta on kogenud ise mida teeb krooniline stress ja kuidas sellega toime tulla. Ta on ka juhtinud tehase meeskonda läbi suurte muutuste ning tegelenud teadlikult oma inimeste vaimse vastupidavuse toetamisega nendes protsessides.

Kristjani teadmised vaimse vastupidavuse ja enesejuhtimise teemades on omandatud Mare Porgi ja Ingvar Villido käe all ning mitmete raamatute läbitöötamisest. Koolitaja oskusi on ta lihvinud Katrin Karu, Marin Johnsoni, Sigrid Aruväli ja teiste andragoogika tippude suunamisel, aga õppinud ka näiteks Peep Vainult.