Kadri Lainas

Kadri Lainas

Kadri Lainas on sõnumiagentuur Akkadian partner ja hinnatud kommunikatsiooniekspert, kes on koostanud ja ellu viinud kümneid strateegilisi kommunikatsiooniprojekte nii Eestis kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Rikkalikule kogemusele tuginedes on Kadri nõustanud äriettevõtteid, vabaühendusi kui ka loonud sõnumistrateegiaid avalikule sektorile. Kadri pädevusteks on äristrateegiad, juhtimisküsimused, äristrateegia integreerimine turundus- ning kommunikatsioonitegevustesse.

Kadri on lõpetanud ühe maailma hinnatuima ärikooli, Rotterdam School of Management MsC korporatiivkommunikatsiooni erialal. Kadri on kommunikatsiooni valdkonnas töötanud enam kui 20 aastat, varasemalt Kalev Chocolate Factory segmendijuhina, kommunikatsioonibüroos JLS ja Prisma Peremarketi juhtkonnas.

Akkadian on keeruliste ülesannete lahendamisele pühendunud sõnumiagentuur. Meie kogenud ja võimeka tiimi fookuses on probleemilahendus oskusliku kommunikatsiooni, läbimõeldud strateegiate ning selgete ja sihitud sõnumite abil. Akkadian on pälvinud selge sõnumi auhinna ettevõtetele koostatud kriisikommunikatsiooni abimaterjalide eest.