Helen Pärli

Helen Pärli

Ta on läbinud Tallinna Tehnikaülikooli ärinduse bakalaureuse- ning personalijuhtimise magistrikraad. Helen on üle viie aasta töötanud personalijuhtimise alal – nii jaekaubanduses kui ka ärikonsultatsiooni valdkonnas. Personalijuhina on Helen saanud kogemuse kõigist personalijuhtimise valdkondadest, strateegia loomisest kuni rakendamiseni. Värbamisel kasutab Helen alati ka LinkedIn’i võimalusi, et jõuda rohkemate talentideni ja leida parimatest parim.

Helen on sertifitseeritud DiSC® koolitaja ja konsultant. Et osata oma teadmisi ja mõtteid professionaalselt edasi anda, on Helen läbinud Eesti kutsestandardi kompetentsidele vastava täiskasvanute koolitaja koolituse ning taotleb täiskasvanute koolitaja kutset.

Helenile on alati olnud südamelähedane aidata inimestel leida endas peituv võimekus oma soovid ja unistused ellu viia ning olla iseenda parim versioon. Helen usub siiralt, et igas inimeses on peidus väga palju potentsiaali, mis ootab realiseerimist. Kui oma võimetel lastakse särada, siis tuleb seda ka osata turundada. Siin tuleb appi LinkedIn, mis on praegu oma võrgustiku kasvatamise ja unistuste väljakutsete leidmiseks üks peamisi kanaleid. Tuleb osata oma LinkedIni profiil enda jaoks tööle panna, et talendid üksteist leiaksid!