Hannes Laaser

Hannes Laaser

Tarneahelaekspert ja konsultant

Hannes on töötanud ostu-, hanke- ja tarneahela juhtimise valdkonna rahvusvahelistes ettevõtetes üle 15 aasta. Alates 2021. a on Hannes Favori tarneahelajuht. Oma hariduse on ta saanud Tallinna Tehnikakõrgkoolist ning täiendanud ennast tarneahela juhtimise vallas Põhjamaades ja Lääne-Euroopas.

Hannes on mitmeid aastaid töötanud Stoneridge Electronics`is materjalide planeerijana ja ABB kontsernis erinevatel positsioonidel, alustades ostujuhist ja lõpetades grupi kategooriajuhina. Juhtinud Telia Eesti tarneahelajuhtimise osakonda ja olnud Glamox grupi hankejuht. Hannese kõige südamelähedasemaks teemaks on saanud strateegiline hankejuhtimine ja kõik sellega seonduv.

Eelolevad koolitused

https://static-img.aripaev.ee/ecom/a613c5dd-d7fc-44d2-b19f-06df0ddbbb2c?fit=inside&width=554&height=240&quality=84&format=webp&withoutEnlargement=true
13.11.2024
Kerttily Golubeva, Hannes Laaser
2 koolitajat
Ostu- ja hankejuhtimise praktikum: ostu- ja hanketöö hindamine ning tulemuste mõõtmineVaataKuidas määrata hanke- ja ostutööle tulemusmõõdikuid ning nende abil hinnata koostööd tarnijatega?

Praktikumi eesmärk on aidata ettevõttel kas alustada või edasi arendada erialaga seotud tulemusmõõdikute seadistamist, arvutamist ja kommunikeerimist tarnijatega. Sihtgrupp: haldusjuhid, ostuspetsialistid, ostujuhid, tootejuhid, hankespetsialistid, hankejuhid, kategooria spetsialistid jne. Oodatud on kõik, kes soovivad tulemusmõõdikuid määratleda ja või edasi arendada. Praktikumi tulemusel osaleja: mõistab tulemusmõõdikute seost ettevõtte eesmärkidega; omab teadmisi, kuidas tulemusmõõdikuid valida; oskab seada tulemusmõõdikutele eesmärke.