Raha kasvatamise meistriklass

Warren Buffetti põhimõtted praktikas

Sündmus on järelvaadatav 10 päeva!

Raha kasvatamise meistriklassi eesmärk on anda edasi praktilisi teadmisi ja põhimõtteid, millest on lähtunud maailma tuntuim investor Warren Buffett.

Väärtusinvesteerimise isa Benjamin Grahami kõige kuulsam õpilane Warren Buffett on öelnud, et Grahami lähenemises on kolm olulist põhimõtet: aktsiate võtmine ettevõttena, turvavaru kontseptsioon ja õige suhtumine aktsiaturgu. Kui need põhimõtted on paigas, siis on teil edumaa suurema osa inimeste ees, kes aktsiaturul tegutsevad.

Kuidas saab iga investor Buffetti õppetunde ja põhimõtteid praktikas rakendada, et aktsiaturgudel edu saavutada? Sellest raha kasvatamise meistriklass räägibki.

Jutuks tuleb:

  • millised põhimõtted aitasid Warren Buffettil saada maailma parimaks investoriks;
  • kuidas analüüsida väärtpabereid nagu Warren Buffett;
  • mida on Eesti tuntud investorid ja varajuhid Warren Buffettilt õppinud;
  • millised on hetkel paljulubavad investeerimisideed; 
  • infokanalid ja lugemissoovitused.

Raamatust

Alice Schroederi raamat "Lumepall. Warren Buffett ja elu kui äri" ilmub esmakordselt eesti keeles aprillis 2021. Kiirkursusel osalejatel on võimalik enne ürituse algust osta raamat soodushinnaga.

 

 

Ajakava

18:00 - 18:10
Investor Toomase avasõnad
Miks ma andsin välja Alice Schroederi raamatu "Lumepall. Warren Buffett ja elu kui äri"? Mida olen õppinud maailma kõige tuntuma investori elust ja põhimõtetest?
18:10 - 18:30
Lumepall: maailma parima investori õppetunnid
Buffetti edu saladus.
18:30 - 18:50
Buffett läbi börsikaupleja silmade
Kuidas tulevad Warren Buffetti põhimõtted kasuks börsikauplejatele?
18:50 - 19:15
Kust leida investorina väärtust täna?
Ajatud investeerimispõhimõtted, mis on aidanud raha kasvatada. LHV pensionifondide kõige värskemate rahapaigutuste tagamaad.
19:15 - 20:00
Warren Buffetti põhimõtted praktikas
Millised põhimõtted aitasid Warren Buffettil saada maailma parimaks investoriks? Mida olen mina Warren Buffettilt õppinud? Millised on hetkel paljulubavad investeerimisideed? Praktilised soovitused isikliku rikkuse lumepalli veerema panemiseks.