Birgit Linnamäe

Birgit Linnamäe

Ettevõtja, juhtimisstrateeg, konsultant ja koolitaja.

Birgit Linnamäel on unikaalne rahvusvaheline praktiline tööstus- ja arendustaust. Birgitil on Eesti ja Itaalia ülikoolidest magistrikraadid (cum laude) majanduses ja strateegilises juhtimises ning ta räägib 11 erinevat keelt. On elanud Saksamaal, Itaalias, Inglismaal ning töötanud tihedalt 15 riigiga, sh Kagu-Aasia kultuuride ja riikidega.

Birgiti jaoks on olulised kiirus, täpsus, efektiivsus ja maailmatase. Mitmekülgse tunnetuse põhjal on tema koolituse ja konsultatsiooni töövaldkonnad äriarendus ja eksport, strateegiline partnerlus, enesejuhtimine, pingeolukorrad, kultuurierinevused ja -ühisosa, välissuhtlus, suhted organisatsioonis, viha juhtimine, keerulised kliendisuhted, rahvusvaheliste turgude arendus, tootestamine, firmaväärtuse kasvatamine, skaleerimine.

Birgit peab tähtsaks enesearengut. Üle 25 a pikkune kogemus rahvusvahelisest äriarendusest ja ekspordist ning erinevatest tööstusharudest (sh puidu-, metalli-, tekstiili-, ehitusmaterjalide- ja toiduainetööstus) ning huvivaldkondadena sotsiaalpsühholoogia ja lingvistika loovad valdkonnaülese aluse praktilise väärtusega koolituseks ja ärikonsultatsiooniks igasugustes olukordades.

Birgit käivitas Eestis tulemuslikult Saksa erakapitalil põhineva puidutööstusettevõtte ning viis selle 14 välisturule. Sealjuures oli olulisel kohal Birgiti väga hea keelevaist ja inimtunnetus. Viimastel aastatel on Birgit välisturgudele kasvama viinud Eesti arhitektuuri- ja disainiettevõtte Kodasema, olles ilmselt ainus Eesti ettevõte, kes on litsentseerinud intellektuaalomandi USAsse ning üks väheseid, kes Saksa suurlinnale lisandväärtusega kaupa müüb.