Äripäeva Akadeemia

Sisekoolitused

Koolitused firmasisese grupikoolitusena ehk sisekoolitusena.

Kuidas naistel meestega ellu jääda!

tauri-tallermaa-A

Kestvus: kuni 1,5 tundi.
Aeg: täpsustub kokkuleppel tellijaga.

Humoorikas võtmes, kuid teadusel põhinev kuni 1,5-tunnine ettekanne on ülesehitatud nii, et see sobib hästi pidu- kui kliendipäevadele, suve- kui talvepäevadele. Saab küsida küsimusi, teha ettepanekuid ja tuua omapoolseid mahlakaid näiteidki.

– Miks on nii, et mehed kunagi ei mäleta ja naised kunagi ei unusta?
– Miks tundub naistele, et mehed ei suuda rohkem kui ühest mõttest korraga mõelda?
– Miks tundub meestele, et naised suudavad teha mitut asja korraga?
– Miks naised nii palju räägivad ja mehed kunagi ei kuula!?

Nendele ja paljudele teistele igipõlistele soodevahelistele küsimustele annab teaduslikult tõestatud vastused mälutreener Tauri Tallermaa oma meelelahutuslikus suvekoolituses naiste-meeste tähelepanu ja mälu erinevustest.

Koolituse eesmärk on aidata inimestele mõista, miks me nii erinevad oleme ja seda arvesse võttes olla paremad ülemused, kolleegid, abikaasad ja lapsevanemad.

Koolitus on mõeldud neile organisatsioonidele, kes soovivad oma inimestele anda positiivset laengut meeldivate elamuste ja kasulike teadmiste kaudu ning kelle juhid usuvad, et iga üksiku inimese isiklikust arengust sõltub terve ettevõtte pikaajaline edu.

Koolituse hind ja muud tingimused
Koolituse aeg ja koht: täpsustub kokkuleppel tellijaga.
Koolituse hind: kokkuleppel.
Koolituse hinnale lisandub koolitaja transpordikulu, kui koolituse toimumiskoht asub väljaspool Tallinnat. Transpordikulu arvestatakse välja vastavalt koolituse toimumise asukohale 0,3€/km.
Lisainfo: Liis Lehtmets | Äripäeva Akadeemia projektijuht | 667 0439 | Liis.Lehtmets@aripaev.ee

Koolitajad

Tauri-Tallermaa-profiil

Tauri Tallermaa

Tauri Tallermaal on koolitaja kogemust ligi 20 aastat, sellest viimased 11 aastat efektiivse lugemise ja mõtlemise treener (kiirlugemine ja mälutreening). Töökogemused alates raamatupidamisest ja pangandusest reklaaminduse ja tootmiseni välja. S.Covey “Väga efektiivse inimese 7 harjumust™” on üks lemmikraamatuid ja Tauri on sertifitseeritud konsultant-treener järgmistes FranklinCovey programmides: “7 harjumust™” ja “5 valikut, mis viivad erakordse tulemuslikkuseni™

Lisainfo

Osalemise tingimused
Äripäeva Akadeemia on pikaajaline koolituspartner nimekatele Eesti ettevõtetele! Pakume sisekoolitusi erinevates valdkondades nagu juhtimine, eneseareng, suhtlemisoskused, müük, finantsjuhtimine, projektijuhtimine jm.

Sisekoolituse programm koostatakse vastavalt tellija vajadustele ja soovidele.
Soovi korral võib Äripäeva Akadeemia toetada koolitusruumide ning toitlustuse leidmisel ja tellimisel.

Küsi sisekoolituse pakkumist e-maili aadressil kulli.duubas@aripaev.ee või helista 667 0439.

Koolitajad