Äripäeva Akadeemia

Sisekoolitused

Koolitused firmasisese grupikoolitusena ehk sisekoolitusena.

Filmiprogramm – Meeskonna loov koostöö

mihkel-reinsalu-A

Kestvus: 2,5 tundi.
Aeg: täpsustub kokkuleppel tellijaga.

Lühikoolituse eesmärk on õppida paremini tundma ennast- ja teisi, et seeläbi luua hea õhkkond ja toimiv koostöö enda ja meeskonna eesmärkide täitmiseks.

Koolituse tulemusena on nii meeskonna sisene kui väline koostöö efektiivsem ja tulemuslikum. Inimeste vahelised sidemed ja “meie tunne” on tugevnenud ning paranenud on suhtlemisoskus ja loovus.

Programm

Etteantud žanris luua meeskonnatööna 5-minutiline videofilm „Koostöö“. Filmi planeerimine Walt Disney meetodil. Disney unikaalse geniaalsuse üheks peamiseks elemendiks oli võime uurida asju erinevatest vaatenurkadest. Kuigi Walt Disney kasutas kirjeldatud strateegiat oma multifilmide tegemisel, võib selle strateegia põhielemente kasutada praktiliselt igas situatsioonis, mis nõuavad planeerimist ja otsuste tegemist. Harjutus võimaldab meeskonnal praktiliselt kasutada erinevaid eduka koostöö vorme. Aitab paremini kinnistada nii meeskonnatunnet kui ühiseid arusaamu ja väärtusi.

Programm on aktiivne, loov ning meeskonda ühendav. Programmis osalejatel tuleb teha koos mõttetööd, analüüsida, genereerida ideid kui ka aktiivselt liikuda ning olla ise näitlejad, lavastajad, operaatorid.

Programm viiakse võimalusel läbi välitingimustes, kuid kehva ilma korral on programmi võimalik läbi viia ka siseruumis.

Koolituse hind ja muud tingimused
Koolituse aeg ja koht: koolitus toimub kliendi ja pakkuja poolt kokkulepitud ajal ja kohas.
Koolituse hind: 2,5 tunnise programmi soodushind Teile on 799€ (hind käibemaksuga 958,8€). Tavahind 849€ (km-ga 1018,80€).
Koolituse hinnale lisandub koolitaja transpordikulu, kui koolituse toimumiskoht asub väljaspool Tallinnat. Transpordikulu arvestatakse välja vastavalt koolituse toimumise asukohale 0,3€/km.

Lisainfo: Külli Duubas | Äripäeva Akadeemia juht | 667 0439 | kulli.duubas@aripaev.ee

Koolitajad

reinsalu

Mihkel Reinsalu

Koolitaja Mihkel Reinsalu on aktiivselt tegutsenud koolitajana alates 2003. aastast. Ta on töötanud tippjuhina, reklaamidirektorina, müügijuhina ja müügiinimesena Eesti Päevalehes, Äripäevas ja Raadio2-s. Mihkel on olnud Eesti Päevalehe vastutav väljaandja ja peadirektor ning Artist Siseraadiod OÜ tegevjuht, juhtinud Äripäeva Akadeemiat. Mihkel on läbinud erinevaid täiendkoolitusi ja juhtimistreeninguid nii Eestis kui ka välismaal. Ta omab Rootsi Moreno Instituudi grupiteraapia sertifikaati Director of Psychodrama, Certified Practitioner.

Mihkel on lõpetanud Tartu Ülikooli ning omandanud korvpallitreeneri kutse. Mihkel on olnud Eesti rahvusnaiskonna peatreener. Tal on lõpetanud Drakadeemia näitekirjanike baaskursuse ning läbinud Reeda Toosti käe all kaheaastase näitleja koolituse. Mihkel on Diamond Power Index® ja Power Intelligence® sertifitseeritud coach.

Mihkel on koolitus- ja konsultatsioonifirma Teadmiste Instituut OÜ rajaja, omanik ja juht ning Lastele MTÜ omanik ja juhatuse liige.

Alates aprillist 2016 on Mihkel Coop Eesti juhtide arengu- ja järelkasvuprogrammi koolitaja.

Lisainfo

Osalemise tingimused
Äripäeva Akadeemia on pikaajaline koolituspartner nimekatele Eesti ettevõtetele! Pakume sisekoolitusi erinevates valdkondades nagu juhtimine, eneseareng, suhtlemisoskused, müük, finantsjuhtimine, projektijuhtimine jm.

Sisekoolituse programm koostatakse vastavalt tellija vajadustele ja soovidele.
Soovi korral võib Äripäeva Akadeemia toetada koolitusruumide ning toitlustuse leidmisel ja tellimisel.

Küsi sisekoolituse pakkumist e-maili aadressil kulli.duubas@aripaev.ee või helista 667 0439.

Koolitajad