Äripäeva Akadeemia

Indrek Saul

Indrek Saul on omandanud kaks kõrgharidust, esimese Tallinna Tehnikaülikoolis elektroonikainsenerina ja teise Tartu Ülikoolis ärijuhina. Need kaks haridust on talle andnud võimekuse süsteemselt läheneda ärile ja juhtimisele, muuta keerulist lihtsaks, mõista äriprobleemide tekke sügavamaid põhjuseid, saada aru kasumi teenimise loogikast ja leida varjatud kasvuvõimalusi.

Indrek on 6 aastat töötanud juhtimise ja strateegiakonsultandina KMPG-s ja PriceWaterhouseCoopers Advisory’s, enne seda pikalt IT ettevõtjana majandus-, CRM ja ärianalüüsi tarkvara müügis. Täna on ta iseseisev strateegia konsultant ja müügikasvu coach, aidates oma klientidel määratleda ettevõtte kasvustrateegiat, leida müügitulude kasvuvõimalusi, parendada müügi- ja turunduse juhtimist ning leida konkurentidest eristumise võimalusi. Ta on nõustanud üle 100 ettevõtte ja juhendanud rohkem kui 20 kasvustrateegia workshopi. Indrek Sauli klientide hulka kuuluvad tuntud ettevõtted nagu Amserv, Akzo Nobel, Elektrilevi, EMT, IF Kindlustus, Swedbank, Nordea pank, Omniva, Ragn-Sells, R-Kiosk, Rimi, Scania, Sportland, Südameapteek, Veho, W.EG Eesti, paljud hotellid ja reisibürood, IT-firmad, jae- ja hulgimüüjad.

Hetkel koolitusi kalendris ei ole. Kui tunned huvi Indrek Saul koolituse või sarnase teema vastu, siis anna meile sellest teada ja me võtame Sinuga ühendust.


Tänan, et meile oma soovist teada andsid! Võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.