Äripäeva Akadeemia

Aet Toots

Aet Tootsi hariduslik taust on kombinatsioon inglise keelest ja finantsarvestusest – rahvusvahelise ärijuhtimise magistrikraad (MBA) majandusarvestuse ja rahanduse suunal Estonian Business Schoolist (EBS) 2003. aastast ja magistrikraadile vastav kõrgharidus inglise keele ja kirjanduse erialal Tartu Ülikoolist 1991. aastast.
Aet Tootsil on koolitamiskogemust üle 25 aasta: töötanud lektori ametikohal EBSis alates 1991. aasta sügisest, alates 1999. aastast on ta EBSi keelekeskuse juhataja. Õpetatavad ained: finantsarvestus, juhtimisarvestus, finantsarvestuse keskkursus, finantsalane inglise keel, rahanduse ja majandusarvestuse alane kommunikatsioon, inglise ärikeel. Lisaks õpetanud TTÜs, läbi viinud täiend- ja firmasiseseid koolitusi nii finantsarvestuse kui inglise ärikeele alal ning õpetanud majandusarvestust Oxford Brookes University’s Suurbritannias ning Aix-en-Provence’i Management School’is Prantsusmaal.
Aet on andnud välja neljakeelse raamatupidamise terminoloogiasõastiku koostöös professor Jaan Alveriga Toots, A., Alver, J. Dictionary of Accounting Terms: English, Estonian, franҫais, Deutsch. Tallinn, Deebet 2008.

Tulevased koolitused!

Raamatupidajast pearaamatupidajaks

08.10.2019 - 11.12.2019

Koolitus, mis tõstab raamatupidajate kompetentsi uuele tasemele

Registreeru

Finantsalane inglise keel

27.11.2019

Raamatupidajast pearaamatupidajaks: Kuidas kasutada finantsaruandluse, juhtimis- ja maksuarvestuse valdkonna termineid inglise keeles?

Registreeru